Последни публикации

Форуми

Записки

Коментари

Наблюдател

Библиотека
Тематика

божието слово   бялата раса   его   многоженство   неразпознаване на тялото на господаря   разчупване на проклятия   самоубийства   трудни места   църква kensington temple (kt)   четвърти вселенски събор  

виж всички тематики

Реплики

eureth   07.05.18 15:26
Преместих темата за "генно-модифицирната опозиция в Сирия"

в тема:
"Сирия: Отн.тн. ислямска държава", тук:

http://edinni.com/p/forum/forum_viewtopic.php?17424.post

eureth   15.04.18 14:53
Възможно е и до там да се стигне. Но главното, до което пише, че ще се стигне в тези земни военни противопоставяния, е че Бог ще доведе всички народи на битка против Йерусалим и той ще бъде превзет, и ще бъде тъпкан от народите, колкото Бог е определил (3год. и половина).

Тук има доста подробности около сегашната ситуация, в темата "Относно тн. ислямска държава":
http://edinni.com/p/forum/forum_viewtopic.php?17419.post

Владо   15.04.18 03:46
Света е пред прага на нова световна война.

Владо   15.04.18 03:45

Анонимен   13.02.18 09:08
еурет, постовете станаха три, но са един - само последния (нетът понякога е кошмарен тука). Моля те да оставиш само последния, а другите да ги изтриеш, за да не се "разводнява" темата.

RSS Емисии
rss1.0
Към страница   <<      
Започване на нова тема

26.02.09 09:39 Цитирай
изказвания: 1582
live_for:

Много хора,които не са вярвали в Христос са загинали и загиват за своите каузи,в които вярват до смърт.Можеш да им се възхищаваш на решителността им,но това не прави  идеите им правилни и съобразни с Библията,нали?

Много чистосърдечни хора (предимно млади) са загивали с най-чиста вяра и за комунистическия "идеал". Това естествено, не го прави истина.

Christus regnat
Най-отгоре

26.02.09 12:01 Цитирай
изказвания: 372
явно е написал тази книга не само до една жена а за няколко жени след като е имал много жени много е ясно че всяка следваща щее по хубава от предишната и в мечтата му за съвършената е написал и песен но понеже нея е нямерил затова нее адресирал и песента

Най-отгоре

26.02.09 12:41 Цитирай
изказвания: 2058
"vminev, не е важното колко революционно си написал,а дали е вярно." - и тнт...
***********///////////////***********

Допусках, че ще се напише такъв постинг, да, така е , аз друго имах впредвид.

Позицията на жената, сестра, по това време и то във Франция и то спрямо катол. "църква". От тази позиция е "революционно".

А иначе, че писанията `и не са напълно истинни и верни- сигурно, да, може, аз хвърлих бегъл поглед и то преди години и нещо не ми се понрави, но ми направи впечатление храбростта на въпросната жена. Каузата `и - дали е била добра пред Бога - кой знае ?!!

Аз бях докоснат от това, че жена изразява по нетрадиционен начин своята любов към Бога и Спасителя Христос. Може да не съм бил прав- кой знае??

Поздрави.

" Тогава змеят страшно се разгневи на жената и тръгна да воюва с останалите й потомци – онези, които спазват заповедите на Бога и се държат за истината, която Исус разкри. Змеят застана на морския бряг.
!!! Откр-е на Йоан 12
" http://vminev.blog.bg/drugi/2011/02/22/pesenta-na-viatyra.691513

Най-отгоре

Започване на нова тема
Към страница   <<      

Отговор (без HTML оформление):

Към форум:     Най-отгоре

Публикуване на темата: rss 0.92 Публикуване на темата: rss 2.0 Публикуване на темата: RDF