Последни публикации

Форуми

Записки

Коментари

Наблюдател

Библиотека
Тематика

saveway international   богатство   господарят на живота ми   еразъм   малтийски военен орден на приюта на св йоан   някой   причастие   хомосексуален   цветанка владова   юдеи  

виж всички тематики

Реплики

eureth   07.05.18 15:26
Преместих темата за "генно-модифицирната опозиция в Сирия"

в тема:
"Сирия: Отн.тн. ислямска държава", тук:

http://edinni.com/p/forum/forum_viewtopic.php?17424.post

eureth   15.04.18 14:53
Възможно е и до там да се стигне. Но главното, до което пише, че ще се стигне в тези земни военни противопоставяния, е че Бог ще доведе всички народи на битка против Йерусалим и той ще бъде превзет, и ще бъде тъпкан от народите, колкото Бог е определил (3год. и половина).

Тук има доста подробности около сегашната ситуация, в темата "Относно тн. ислямска държава":
http://edinni.com/p/forum/forum_viewtopic.php?17419.post

Владо   15.04.18 03:46
Света е пред прага на нова световна война.

Владо   15.04.18 03:45

Анонимен   13.02.18 09:08
еурет, постовете станаха три, но са един - само последния (нетът понякога е кошмарен тука). Моля те да оставиш само последния, а другите да ги изтриеш, за да не се "разводнява" темата.

RSS Емисии
rss1.0
Форуми :: Общи теми за вярата << Предишна тема | Следваща тема >>

Красимир Партовски, Джон Полис и др.
Към страница       >>  
Започване на нова тема

12.01.09 15:31 Цитирай
изказвания: 372
(разкл. от http://edinni.com/p/forum/forum_viewtopic.php?6619.post )

красимир партовски се нарича апостол защото има църква от около 20 човека и е бил пастор в перник сега ходи и до някакво село забравих го а жената е неговата жена казва се габриела не знам защо се казва апостол доста добре го познавам и знам че много обича да говори зяад гърба на другите и да се прави на светец няма нито едно чудо или знамение което да подсказва чее апостол
просто джон полис доиде в българия и го направи апостол аз бях на службата когато го направиха апостол

[ Редактирано 12.01.09 17:02 ]

Най-отгоре
апостоли,   джон полис,   красимир партовски,   лидери,   лийдъри,   пастируване,   пастор,   пастори,   петкратно служение,   седемкратно служение,   шесткратно служение
Анонимен

24.01.09 21:22 Цитирай
Гост
Някой знае ли кога пак ще идва този майстор, дето прави апостоли, че и аз да се опитам да се вредя?
А таксата знае ли някой колко е и в каква валута?
А в натура може ли да се плаща, че сега в тази криза, някоя кокошчица, домашно производство?
Е, само питам де, като гледам апостолите как са се уредили и как се обличат, а миряните докъде с а оглозгани...

Най-отгоре

29.01.09 11:07 Цитирай
не знам дали ще мога да ти помогна да станеш апостол но мога да ти кажа когато доиде в България и да те заведа да се запознаеш с джон полис макар че тои самият рядко идва други негови съдръжници апостоли идват всяка година само че те сущо са под власта на джон полис и затова не знам дали имат право да произвеждат други апостоли

Най-отгоре

14.02.09 14:28 Цитирай
изказвания: 171
Не е етично хора скрити зад  псевдоними да обсъждат реални личности. Дори този човек да е лъжеапостол все пак има право на отговор. Коректно да се напише: има някой си човек, пастор някъде си , който има претенции и пр. Така само се  развихряте неправедно. Праведно     е да се покани въпросния човек и да защити позицията си. Този сайт е изпълнен с омраза към хора, които дори не могат да се защитят.

Най-отгоре

15.02.09 12:40 Цитирай
изказвания: 1024
etien:

Не е етично хора скрити зад  псевдоними да обсъждат реални личности. Дори този човек да е лъжеапостол все пак има право на отговор. Коректно да се напише: има някой си човек, пастор някъде си , който има претенции и пр. Така само се  развихряте неправедно. Праведно е да се покани въпросния човек и да защити позицията си. Този сайт е изпълнен с омраза към хора, които дори не могат да се защитят.

ами, хайде,
покани го. кой ти пречи?
както те гледам, ти си по-близо до този "апостол" от всички тук. затова ти си най-достойният да го поканиш "да защити позицията си".

[ Редактирано 15.02.09 12:43 ]

Най-отгоре

16.02.09 13:52 Цитирай
etien:

Не е етично хора скрити зад  псевдоними да обсъждат реални личности. Дори този човек да е лъжеапостол все пак има право на отговор. Коректно да се напише: има някой си човек, пастор някъде си , който има претенции и пр. Така само се  развихряте неправедно. Праведно     е да се покани въпросния човек и да защити позицията си. Този сайт е изпълнен с омраза към хора, които дори не могат да се защитят.

всички ме знаят аз кои съм още повече какво нередно съм казал за партовски ?

Най-отгоре

николай

24.02.09 22:59 Цитирай
Гост
Господин еди кой си,  много моля да не се изказваш неподготвен, още повече да се представяш за някой който не си! Възмотително е и същотото време парадоксално е да говориш, аз също те познавам и знам ти кой си!Апостол Партовси е човек който в всичко се е доказал че служи на Бога с цялото сърце , делата говорят много повече, ти също си човек който може да говори каквото мисли, но говори истината а не лъжи!!!******** аз съм Ники знаеш ме, много те моля  не заблуждавай хората , това от мен!

[ Редактирано 25.02.09 01:41 ]

Най-отгоре

24.02.09 23:15 Цитирай
изказвания: 2062
Ники (Ники Никол.от К.К.?),

държа да отбележа ВЪН от дискусията, че Партовски не е "апостол", защото спрямо писанията не може да бъде определен като съработник на Павел и другите първи пратеници на Бога.

Нека четем реално какво означава да бъде някой "апостол" (т.е.= пратеник на Бога ) . Не искам да те обиждам, защото зная, че уважаваш Краси и служиш при него, но нека не бъдем със затворени очи за истината. Това, че някой ни е приятел не трябва да ни ослепява...нека стоим в светлината на словото и на Самият Бог.
Поздрави на Божиите хора.

" Тогава змеят страшно се разгневи на жената и тръгна да воюва с останалите й потомци – онези, които спазват заповедите на Бога и се държат за истината, която Исус разкри. Змеят застана на морския бряг.
!!! Откр-е на Йоан 12
" http://vminev.blog.bg/drugi/2011/02/22/pesenta-na-viatyra.691513

Най-отгоре

26.02.09 10:25 Цитирай
николай:

Господин еди кой си,  много моля да не се изказваш неподготвен, още повече да се представяш за някой който не си! Възмотително е и същотото време парадоксално е да говориш, аз също те познавам и знам ти кой си!Апостол Партовси е човек който в всичко се е доказал че служи на Бога с цялото сърце , делата говорят много повече, ти също си човек който може да говори каквото мисли, но говори истината а не лъжи!!!******** аз съм Ники знаеш ме, много те моля  не заблуждавай хората , това от мен!

АЗ ЛИ СЕ ИЗКАЗВАМ НЕПОДГОТВЕН ???????????????????
НЕКА ДА СЕ ВИДИМЕ И ДА ИМА ОЧНА СТАВКА И ДА ИМА И СВИДЕТЕЛИ И ПОСЛЕ ДА КАЧИМЕ ВСИЧКО В ИНТЕРНЕТА ЗА ДА ВИДЯТ ВСИЧКИ КОИ ЛЪЖЕ И КОИ Е ПРАВ СЛЕД КАТО ИСКАШ ДА СЕ ЗНАЕ ИСТИНАТА ???????
САМО ЧЕ ВСИЧКИ ЩЕ СМЕ РАВНИ И ВСЕКИ ЩЕ ИЗСЛУШВА ДРУГИЯТ ЗАЩОТО НА ВАС ВИЕ МНОГО ЛЕСНО ДА НЕ ДАВАТЕ ДУМАТА НА ЧОВЕК И САМО ДА МОЖЕТЕ ДА ГО ОДУМВАТЕ ЗАЩОТО ТОИ НИКОГА НЯМА ДА СЕ КАЧИ ОТ АМВОНА И ДА КАЖЕ ИСТИНАТА А ВИЕ ГО ГОНИТЕ ОТ ЦЪРКВА ЗАБРАНЯВАТЕ НА ДЪГИТЕ ДА ГОВОРЯТ С НЕГО И ВИЕ СТЕ СВЯТИТЕ ХОРА.
АЗ СЪМ СИ СЛОЖИЛ СНИМКА ТИ ЗАЩО НЕ СИ СЛОЖИШ ???
СЪЩИЯТ КАТО бакалов СИ И ТИ и партовски НАЛИ СТЕ "АПОСТОЛИ"
николаи И СПОМНИ СИ КАКВО СИ МИ ОБЕЩАЛ И ЧАКАМ ДА СЕ ПОКАЕШ ЛИЧНО ТУКА

Най-отгоре

27.02.09 10:11 Цитирай
изказвания: 2062
Белият, пак не си обърнал добре снимката....брато, още ведъж се "rotate"-тни...
**************000000000000************

Виж, Б., каква полза да призоваваш към това, към което призоваваш? Най- лесното е да те обвинят в "СЪДЕНЕ", в "ГОВОРЕНЕ ПРОТИВ ЛИДЕРА", а някои дори и могат да съзрат в писането ти и "МАГЬОСНИЧЕСКО ГОВОРЕНЕ КЪМ БОЖИЯТ ПОМАЗАНИК" (за непознатите с тези терминологии - по-добре, че несте запознати. Има и истински такива, ама тези, от организациите злоупотребяват с тези определения).

Б., ако искаш Божията правда и истина да разсечат тъмнината и заблудата, то моят съвет е като изобличаваш да изобличаваш СПОРЕД СЛОВОТО, БЕЗ ЛИЧНИ НАПАДКИ, НЕ ПРИЕМАЙ ЛИЧНО ПОДХВЪРЛЕНИ РЕПЛИКИ, ЗАЩОТО СЕ ОТДЕЛЯ ОТ ТЕМАТА ПИСАНЕТО, БЪДИ С ТРЕЗВ УМ, БДИТЕЛЕН, С ЧИСТО СЪРЦЕ И СЪС СТРАХ ОТ БОГА ПИШИ. Не се дразни и не пиши напразно относно своята правда. Недей да препоръчваш излишно своята непредубеденост и правилна преценка- като удряш, удряй със словото и стой в Канарата.

Това са моите съвети. Недей и да пишеш "залудо"- бъди убеден, че Бог иска да пишеш това, което пишеш.

Относно Краси много сме си говорили. Ти знаеш, че повечето (всички?) от съвременните голословни "апостоли", "пророци", "пастОри" и "лидери", въобще, са самозванци, Бог не ги е поставил там, където са, това са узурпатори в една система, която има претенцията, че е БОЖИЕ ТЯЛО С БОЖИЯТ ЛИК И БОЖИЕТО ИМЕ, НО ДАЛИ Е АБСОЛЮТНО ТАКА? Е, нашият Бог идва да отплати всекиму според делата му- пази сърцето си и спасението си. Не се дразни поради човек злотворец, защото това води до недобри неща...и за теб, както съм ти и казвал.

Бог да пази Божиите хора.

" Тогава змеят страшно се разгневи на жената и тръгна да воюва с останалите й потомци – онези, които спазват заповедите на Бога и се държат за истината, която Исус разкри. Змеят застана на морския бряг.
!!! Откр-е на Йоан 12
" http://vminev.blog.bg/drugi/2011/02/22/pesenta-na-viatyra.691513

Най-отгоре

Започване на нова тема
Към страница       >>  

Отговор (без HTML оформление):

Към форум:     Най-отгоре

Публикуване на темата: rss 0.92 Публикуване на темата: rss 2.0 Публикуване на темата: RDF