Последни публикации

Форуми

Записки

Коментари

Наблюдател

Библиотека
Тематика

арц   завладяване на земята   идиот   мамон   начатък   откр.20   отравяне с живак   светските имиджи   свършек   харалан попов  

виж всички тематики

Реплики

eureth   07.05.18 15:26
Преместих темата за "генно-модифицирната опозиция в Сирия"

в тема:
"Сирия: Отн.тн. ислямска държава", тук:

http://edinni.com/p/forum/forum_viewtopic.php?17424.post

eureth   15.04.18 14:53
Възможно е и до там да се стигне. Но главното, до което пише, че ще се стигне в тези земни военни противопоставяния, е че Бог ще доведе всички народи на битка против Йерусалим и той ще бъде превзет, и ще бъде тъпкан от народите, колкото Бог е определил (3год. и половина).

Тук има доста подробности около сегашната ситуация, в темата "Относно тн. ислямска държава":
http://edinni.com/p/forum/forum_viewtopic.php?17419.post

Владо   15.04.18 03:46
Света е пред прага на нова световна война.

Владо   15.04.18 03:45

Анонимен   13.02.18 09:08
еурет, постовете станаха три, но са един - само последния (нетът понякога е кошмарен тука). Моля те да оставиш само последния, а другите да ги изтриеш, за да не се "разводнява" темата.

RSS Емисии
rss1.0
Форуми :: Общи теми за вярата << Предишна тема | Следваща тема >>

Красимир Партовски, Джон Полис и др.
Към страница       >>  
Започване на нова тема

12.01.09 15:31 Цитирай
изказвания: 372
(разкл. от http://edinni.com/p/forum/forum_viewtopic.php?6619.post )

красимир партовски се нарича апостол защото има църква от около 20 човека и е бил пастор в перник сега ходи и до някакво село забравих го а жената е неговата жена казва се габриела не знам защо се казва апостол доста добре го познавам и знам че много обича да говори зяад гърба на другите и да се прави на светец няма нито едно чудо или знамение което да подсказва чее апостол
просто джон полис доиде в българия и го направи апостол аз бях на службата когато го направиха апостол

[ Редактирано 12.01.09 17:02 ]

Най-отгоре
апостоли,   джон полис,   красимир партовски,   лидери,   лийдъри,   пастируване,   пастор,   пастори,   петкратно служение,   седемкратно служение,   шесткратно служение
Анонимен

24.01.09 21:22 Цитирай
Гост
Някой знае ли кога пак ще идва този майстор, дето прави апостоли, че и аз да се опитам да се вредя?
А таксата знае ли някой колко е и в каква валута?
А в натура може ли да се плаща, че сега в тази криза, някоя кокошчица, домашно производство?
Е, само питам де, като гледам апостолите как са се уредили и как се обличат, а миряните докъде с а оглозгани...

Най-отгоре

29.01.09 11:07 Цитирай
не знам дали ще мога да ти помогна да станеш апостол но мога да ти кажа когато доиде в България и да те заведа да се запознаеш с джон полис макар че тои самият рядко идва други негови съдръжници апостоли идват всяка година само че те сущо са под власта на джон полис и затова не знам дали имат право да произвеждат други апостоли

Най-отгоре

14.02.09 14:28 Цитирай
изказвания: 171
Не е етично хора скрити зад  псевдоними да обсъждат реални личности. Дори този човек да е лъжеапостол все пак има право на отговор. Коректно да се напише: има някой си човек, пастор някъде си , който има претенции и пр. Така само се  развихряте неправедно. Праведно     е да се покани въпросния човек и да защити позицията си. Този сайт е изпълнен с омраза към хора, които дори не могат да се защитят.

Най-отгоре

15.02.09 12:40 Цитирай
изказвания: 1024
etien:

Не е етично хора скрити зад  псевдоними да обсъждат реални личности. Дори този човек да е лъжеапостол все пак има право на отговор. Коректно да се напише: има някой си човек, пастор някъде си , който има претенции и пр. Така само се  развихряте неправедно. Праведно е да се покани въпросния човек и да защити позицията си. Този сайт е изпълнен с омраза към хора, които дори не могат да се защитят.

ами, хайде,
покани го. кой ти пречи?
както те гледам, ти си по-близо до този "апостол" от всички тук. затова ти си най-достойният да го поканиш "да защити позицията си".

[ Редактирано 15.02.09 12:43 ]

Най-отгоре

16.02.09 13:52 Цитирай
etien:

Не е етично хора скрити зад  псевдоними да обсъждат реални личности. Дори този човек да е лъжеапостол все пак има право на отговор. Коректно да се напише: има някой си човек, пастор някъде си , който има претенции и пр. Така само се  развихряте неправедно. Праведно     е да се покани въпросния човек и да защити позицията си. Този сайт е изпълнен с омраза към хора, които дори не могат да се защитят.

всички ме знаят аз кои съм още повече какво нередно съм казал за партовски ?

Най-отгоре

николай

24.02.09 22:59 Цитирай
Гост
Господин еди кой си,  много моля да не се изказваш неподготвен, още повече да се представяш за някой който не си! Възмотително е и същотото време парадоксално е да говориш, аз също те познавам и знам ти кой си!Апостол Партовси е човек който в всичко се е доказал че служи на Бога с цялото сърце , делата говорят много повече, ти също си човек който може да говори каквото мисли, но говори истината а не лъжи!!!******** аз съм Ники знаеш ме, много те моля  не заблуждавай хората , това от мен!

[ Редактирано 25.02.09 01:41 ]

Най-отгоре

24.02.09 23:15 Цитирай
изказвания: 2049
Ники (Ники Никол.от К.К.?),

държа да отбележа ВЪН от дискусията, че Партовски не е "апостол", защото спрямо писанията не може да бъде определен като съработник на Павел и другите първи пратеници на Бога.

Нека четем реално какво означава да бъде някой "апостол" (т.е.= пратеник на Бога ) . Не искам да те обиждам, защото зная, че уважаваш Краси и служиш при него, но нека не бъдем със затворени очи за истината. Това, че някой ни е приятел не трябва да ни ослепява...нека стоим в светлината на словото и на Самият Бог.
Поздрави на Божиите хора.

" Тогава змеят страшно се разгневи на жената и тръгна да воюва с останалите й потомци – онези, които спазват заповедите на Бога и се държат за истината, която Исус разкри. Змеят застана на морския бряг.
!!! Откр-е на Йоан 12
" http://vminev.blog.bg/drugi/2011/02/22/pesenta-na-viatyra.691513

Най-отгоре

26.02.09 10:25 Цитирай
николай:

Господин еди кой си,  много моля да не се изказваш неподготвен, още повече да се представяш за някой който не си! Възмотително е и същотото време парадоксално е да говориш, аз също те познавам и знам ти кой си!Апостол Партовси е човек който в всичко се е доказал че служи на Бога с цялото сърце , делата говорят много повече, ти също си човек който може да говори каквото мисли, но говори истината а не лъжи!!!******** аз съм Ники знаеш ме, много те моля  не заблуждавай хората , това от мен!

АЗ ЛИ СЕ ИЗКАЗВАМ НЕПОДГОТВЕН ???????????????????
НЕКА ДА СЕ ВИДИМЕ И ДА ИМА ОЧНА СТАВКА И ДА ИМА И СВИДЕТЕЛИ И ПОСЛЕ ДА КАЧИМЕ ВСИЧКО В ИНТЕРНЕТА ЗА ДА ВИДЯТ ВСИЧКИ КОИ ЛЪЖЕ И КОИ Е ПРАВ СЛЕД КАТО ИСКАШ ДА СЕ ЗНАЕ ИСТИНАТА ???????
САМО ЧЕ ВСИЧКИ ЩЕ СМЕ РАВНИ И ВСЕКИ ЩЕ ИЗСЛУШВА ДРУГИЯТ ЗАЩОТО НА ВАС ВИЕ МНОГО ЛЕСНО ДА НЕ ДАВАТЕ ДУМАТА НА ЧОВЕК И САМО ДА МОЖЕТЕ ДА ГО ОДУМВАТЕ ЗАЩОТО ТОИ НИКОГА НЯМА ДА СЕ КАЧИ ОТ АМВОНА И ДА КАЖЕ ИСТИНАТА А ВИЕ ГО ГОНИТЕ ОТ ЦЪРКВА ЗАБРАНЯВАТЕ НА ДЪГИТЕ ДА ГОВОРЯТ С НЕГО И ВИЕ СТЕ СВЯТИТЕ ХОРА.
АЗ СЪМ СИ СЛОЖИЛ СНИМКА ТИ ЗАЩО НЕ СИ СЛОЖИШ ???
СЪЩИЯТ КАТО бакалов СИ И ТИ и партовски НАЛИ СТЕ "АПОСТОЛИ"
николаи И СПОМНИ СИ КАКВО СИ МИ ОБЕЩАЛ И ЧАКАМ ДА СЕ ПОКАЕШ ЛИЧНО ТУКА

Най-отгоре

27.02.09 10:11 Цитирай
изказвания: 2049
Белият, пак не си обърнал добре снимката....брато, още ведъж се "rotate"-тни...
**************000000000000************

Виж, Б., каква полза да призоваваш към това, към което призоваваш? Най- лесното е да те обвинят в "СЪДЕНЕ", в "ГОВОРЕНЕ ПРОТИВ ЛИДЕРА", а някои дори и могат да съзрат в писането ти и "МАГЬОСНИЧЕСКО ГОВОРЕНЕ КЪМ БОЖИЯТ ПОМАЗАНИК" (за непознатите с тези терминологии - по-добре, че несте запознати. Има и истински такива, ама тези, от организациите злоупотребяват с тези определения).

Б., ако искаш Божията правда и истина да разсечат тъмнината и заблудата, то моят съвет е като изобличаваш да изобличаваш СПОРЕД СЛОВОТО, БЕЗ ЛИЧНИ НАПАДКИ, НЕ ПРИЕМАЙ ЛИЧНО ПОДХВЪРЛЕНИ РЕПЛИКИ, ЗАЩОТО СЕ ОТДЕЛЯ ОТ ТЕМАТА ПИСАНЕТО, БЪДИ С ТРЕЗВ УМ, БДИТЕЛЕН, С ЧИСТО СЪРЦЕ И СЪС СТРАХ ОТ БОГА ПИШИ. Не се дразни и не пиши напразно относно своята правда. Недей да препоръчваш излишно своята непредубеденост и правилна преценка- като удряш, удряй със словото и стой в Канарата.

Това са моите съвети. Недей и да пишеш "залудо"- бъди убеден, че Бог иска да пишеш това, което пишеш.

Относно Краси много сме си говорили. Ти знаеш, че повечето (всички?) от съвременните голословни "апостоли", "пророци", "пастОри" и "лидери", въобще, са самозванци, Бог не ги е поставил там, където са, това са узурпатори в една система, която има претенцията, че е БОЖИЕ ТЯЛО С БОЖИЯТ ЛИК И БОЖИЕТО ИМЕ, НО ДАЛИ Е АБСОЛЮТНО ТАКА? Е, нашият Бог идва да отплати всекиму според делата му- пази сърцето си и спасението си. Не се дразни поради човек злотворец, защото това води до недобри неща...и за теб, както съм ти и казвал.

Бог да пази Божиите хора.

" Тогава змеят страшно се разгневи на жената и тръгна да воюва с останалите й потомци – онези, които спазват заповедите на Бога и се държат за истината, която Исус разкри. Змеят застана на морския бряг.
!!! Откр-е на Йоан 12
" http://vminev.blog.bg/drugi/2011/02/22/pesenta-na-viatyra.691513

Най-отгоре

Започване на нова тема
Към страница       >>  

Отговор (без HTML оформление):

Към форум:     Най-отгоре

Публикуване на темата: rss 0.92 Публикуване на темата: rss 2.0 Публикуване на темата: RDF