Последни публикации

Форуми

Записки

Коментари

Наблюдател

Библиотека
Тематика

edinni.com:помощ   аарън русо   апостолос   в началото бе словото   единствен роден   иванка брандиева   нова апостолска реформация   пари   токсични вещества   фундаменталистка мормонска църква  

виж всички тематики

Реплики

Владо   23.09.17 14:48
:) Аз пък съм с молба. Тук : http://edinni.com/p/forum/forum_viewtopic.php?17024.last моля админите да направят активни връзките. Благодаря за труда!

Владо   05.06.17 22:39
еурет, моля те коригирай заглавието на последната тема, изял съм една буква ("ЦъркВата...")

Владо   17.05.17 01:51
ок.

eureth   07.04.17 16:02
Владо, преместих изказването в темата, защото тук, в Реплики, няма удобства за дискусии, тук:
http://edinni.com/p/forum/forum_viewtopic.php?16864.post

eureth   31.03.17 22:03
Владо, добавих още малко инфо там. Надявам се да ти е от помощ.

RSS Емисии
rss1.0
Форуми :: Други теми << Предишна тема | Следваща тема >>

Без тема...
Контрол за достъп в тази тема определен от автора или администрацията:
анонимнипубликуване забраненo
Към страница   <<      
Започване на нова тема
Анонимен

08.07.17 08:24 Цитирай
Гост
Катя николова е колежка на тневски доста арогантна и лъже .ами пишеш слово за дея всепак успях да погледна отстрани макар че ме изключи .ами помислиси дали е право че ме изключи и нетилие повече гордоста

Най-отгоре

08.07.17 09:58 Цитирай
изказвания: 3959
Анонимен, много не се разбира за какво говориш. Ако отново става дума за някакви дразги, свързани с даден сайт, тук не е подходящото място хората да бъдат занимавани с това.

[ Редактирано 08.07.17 10:03 ]

Краят на епохата: Времева диаграма,    Съгласуваща хронологична таблица (актуализирани версии)

Най-отгоре

11.08.17 17:40 Цитирай
изказвания: 80
(разкл. от: Храмовият хълм в Йерусалим)

Странно, аз го постнах с името си, защо е излязло анонимно, след това доста дни не можех да влизам тук...

[ Редактирано 11.08.17 23:50 ]

Най-отгоре

11.08.17 20:39 Цитирай
изказвания: 3959
Да, филтърът блокира и ИП-то. Когато го публикувах тук, отблокирах и ИП. Ще променя и името съответно.
...
Готово.

[ Редактирано 11.08.17 20:42 ]

Краят на епохата: Времева диаграма,    Съгласуваща хронологична таблица (актуализирани версии)

Най-отгоре

Започване на нова тема
Към страница   <<      

Към форум:     Най-отгоре

Публикуване на темата: rss 0.92 Публикуване на темата: rss 2.0 Публикуване на темата: RDF