Последни публикации

Форуми

Записки

Коментари

Наблюдател

Библиотека
Тематика

ваксината   грабване преди скръбта   демокрация   излезте отпред   изпитание   ислямизация   лъжеучители   пакистан   питър вагнер   рема и логос  

виж всички тематики

Реплики

eureth   21.03.20 02:10
готово е...

bratoliubie   18.03.20 14:36
Да, благодаря, не бях видял.

eureth   18.03.20 14:32
здр. bratoliubie, тъкмо ти писах там:

http://edinni.com/p/forum/forum_viewtopic.php?18009.post

bratoliubie   17.03.20 20:35
Погрешка там отворих две теми с едно и също заглавие, би ли ги обединил в една тема и да ми отговориш на въпроса? Благодаря.

bratoliubie   17.03.20 20:33
Еурет във темата - "Предложения за подобрения и промени в системата", зададох въпрос, но нещо не излиза тази тема в колонката за последни публикации!

Започване на нова тема
Анонимен

13.02.20 14:07 Цитирай
Гост
(разкл. от: И днес Бог лекува, прощава и дава вечен живот - свидетелства)

Аз мисля, че много то днешните хртистияни мислят, че Бог лекува чрез лекарите. И малко са чудесата, изцеленията и освобожденията такива, каквото са описани в Библията. А за лекарите се сещам за онази жена с кръвотечението и за онзи цар, който не потърси Господа. Това на прима виста. Аз не съм против лекарите. Но искам да видя такива директни чудеса, на които никой не може да противоречи и които оставят противниците безмълвни, оставащи им само да хулят. Нещо ни липсва днес и според мен то е сила. Силата на Духа, станали сме едни философи, можеши да разтягаме локуми до безкарй да и се замеряме със стихове. Ако Пвел беше жив, може би щеше да каже, идвам да ви изпитам силата, а не приказките. А къде ни е силата? На мен тази сила ми липсва.
Най-отгоре

Анонимен

13.02.20 14:58 Цитирай
Гост
Знаем, че Бог е този, който върши чудесата си и също, че Бог не е станал по-слаб и си е все така всемогъщ, както и преди. Четейки материали из Интернет, нерядко попадам на свидетелства за Божия син, за Божията сила и вярност и милост, вкл. и някои тук: http://edinni.com/p/forum/forum_viewforum.php?167

Ако Бог би спрял да върши чудесата си, то това очевидно не би било поради липса на сила.

Най-отгоре

Започване на нова тема

Отговор (без HTML оформление):

Към форум:     Най-отгоре

Публикуване на темата: rss 0.92 Публикуване на темата: rss 2.0 Публикуване на темата: RDF