Още по темата
Последни публикации

Форуми

Записки

Коментари

Наблюдател

Библиотека
Тематика

smith wigglesworth   блаженият августин   гадаене по звездите   дейвид уилкерсън смърт   дървото на живота   евреин   контрол на мисленето   петдесятен съюз   семитски   християнски you-name-it  

виж всички тематики

Реплики

eureth   06.10.19 14:21
(Като изключа нумерологията/gematria) бих казал, че размислите му относно Ис.53 са чудесно и животоспасяващо свидетелство за плътските му сънародници (дано го чуят!) - понеже, както изглежда, този човек сега вече е станал син на Абраам.

Владо   06.10.19 13:17
“Скритият” Помазаник в писанията - раби Яков Рамбзел казва “Святият Дух ми откри!” : https://youtu.be/4KSIBFWQqsE

eureth   06.10.19 13:00
Относно подобни практики (според мен имащи връзка и с иудейските практики/учения "кабала", пък били те и адаптирани от разни хора и наречени "християнски"...) аз лично съм скептичен (и бих казал дори подозрителен), понеже Бог не е говорил относно такива неща, и че е имал предвид подобни цифрови комбинации и (за мен произволни) изводи. Бих очаквал, че с подобни цифрови еквилибристики би могло да се достигне до какви ли не уж "Божии" "истини" на базата на произволен текст, независимо от използвания език.

eureth   06.10.19 10:54
относно "Богове сте вие" също стана дума тук, надолу в изказването:

http://edinni.com/p/forum/forum_viewtopic.php?1662.post

Владо   06.10.19 10:38
Интересни разкрития / изследвания спрямо числовата стойност на думите в самото начало на кн. Битие : https://youtu.be/vyvqqkGP_kg

RSS Емисии
rss1.0
Форуми :: Други теми << Предишна тема | Следваща тема >>

ГМО-oлио Calyxt, тайно изпробвано върху клиенти в ресторант
Започване на нова тема

16.03.19 19:41 Цитирай
изказвания: 4467

(разкл. от: Monsanto налазва в Европа чрез "троянски кон")

ОАД("САЩ)"-ската биотехнологична фирма Calyxt е произвела ново генно-модифицирно (ГМО) олио, което в момента се изпробва върху клиенти в някакъв ресторант в ОАД("САЩ"),

но тайно, без да бъдат уведомени клиентите на ресторанта какво изпробват върху тях.

rt.com, 16.03.2019

If new gene-edited cooking oil is a scientific marvel just say so - but don’t secretly feed it to us

Щом новото ГМО олио, произведено чрез т.нар "генно редактиране", е научно чудо, просто го обявете - но не ни захранвайте тайно с него

[ Редактирано 17.03.19 15:36 ]

Краят на епохата: Времева диаграма,    Съгласувана хронологична таблица (актуализирани версии)

„...Но не е така, както че е пропаднало Божието слово. Защото не всички, които [по плът] са от Израел, са [Божият народ] Израел. Нито пък всички са деца [на Бога], само защото са [по плът] потомство на Авраам.
А [според както Бог декларира]: "по Исаак ще се нарича семето ти."
Т.е. не плътските деца са Божии деца, а само обещаните [от Бога] деца се считат за потомство [на Авраам, и съотв. - Божии деца]. ...“

/из п-мо до римл., 9/

Иначе, ако всички, които по плът са от Израел, бяха Божият народ Израел, то Божието слово би било пропаднало.
Вж: "Не е отпаднало Божието слово - до римл. 9:6

Най-отгоре
calyxt,   гмо,   олио

Започване на нова тема

Отговор (без HTML оформление):

Към форум:     Най-отгоре

Публикуване на темата: rss 0.92 Публикуване на темата: rss 2.0 Публикуване на темата: RDF