Последни публикации

Форуми

Записки

Коментари

Наблюдател

Библиотека
Тематика

ваксинации   вмъкнати текстове   клир   неразпознаване на тялото на господаря   палестински   покаяние   покръстване   спасение   трети вселенски събор   търсене на божието царство  

виж всички тематики

Реплики

Владо   23.09.17 14:48
:) Аз пък съм с молба. Тук : http://edinni.com/p/forum/forum_viewtopic.php?17024.last моля админите да направят активни връзките. Благодаря за труда!

Владо   05.06.17 22:39
еурет, моля те коригирай заглавието на последната тема, изял съм една буква ("ЦъркВата...")

Владо   17.05.17 01:51
ок.

eureth   07.04.17 16:02
Владо, преместих изказването в темата, защото тук, в Реплики, няма удобства за дискусии, тук:
http://edinni.com/p/forum/forum_viewtopic.php?16864.post

eureth   31.03.17 22:03
Владо, добавих още малко инфо там. Надявам се да ти е от помощ.

RSS Емисии
rss1.0
Форуми :: Табло << Предишна тема | Следваща тема >>

Нов редактор за изказвания / текст
Започване на нова тема

13.01.18 01:41 Цитирай
изказвания: 4034

От известно време старият редактор за изказвания (формулярът, в който се пише текста и се оформя с цветове, подчертавания и т.н.) започна да прави разни проблеми,

напр. събираше редовете един до друг, въпреки, че между тях е имало въведен нов ред,

разваляше връзките (hyperlinks) към други страници, добавяйки някакви допълнителни символи в края на копираните връзки

и др.

Току що смених стария с настоящия нов редакатор (показващ се при писане/редактиране на изказване), специално конфигуриран с инструменти(бутони), които имат смисъл за нуждите на единни.ком),

с надеждата, че той ще улесни съществено писането на изказвания. От досегашните ми тестове бих казал, че върши добра работа.

Ако срещнете някакви проблеми с новия редкатор или имате някакви специфични изисквания (които биха могли практически да се осъществят), винаги можете да оставите съобщение тук и при първа възможност ще опитам да помогна.

[ Редактирано 13.01.18 14:14 ]

Краят на епохата: Времева диаграма,    Съгласуваща хронологична таблица (актуализирани версии)

Най-отгоре

Започване на нова тема

Отговор (без HTML оформление):

Към форум:     Най-отгоре

Публикуване на темата: rss 0.92 Публикуване на темата: rss 2.0 Публикуване на темата: RDF