Последни публикации

Форуми

Записки

Коментари

Наблюдател

Библиотека
Тематика

1 до кор. 11   william thompson   божия намеса   божият дом   демони   диотрефовци   доносничество   освещение   товит   фашизъм  

виж всички тематики

Реплики

Владо   23.09.17 14:48
:) Аз пък съм с молба. Тук : http://edinni.com/p/forum/forum_viewtopic.php?17024.last моля админите да направят активни връзките. Благодаря за труда!

Владо   05.06.17 22:39
еурет, моля те коригирай заглавието на последната тема, изял съм една буква ("ЦъркВата...")

Владо   17.05.17 01:51
ок.

eureth   07.04.17 16:02
Владо, преместих изказването в темата, защото тук, в Реплики, няма удобства за дискусии, тук:
http://edinni.com/p/forum/forum_viewtopic.php?16864.post

eureth   31.03.17 22:03
Владо, добавих още малко инфо там. Надявам се да ти е от помощ.

RSS Емисии
rss1.0
Форуми :: История и наследство << Предишна тема | Следваща тема >>

6 дни или 6 епохи? - Сътворението
Започване на нова тема

06.10.17 13:57 Цитирай
изказвания: 3959
(разкл. от: Кийт Де Майо или Francesco Di Maio ??!!)

Анонимен:

Кой може да каже колко часа е продължил първия ден, и как може да се определи, като още не са създадени небесните светила, които определят денонощието, значи ден първи, не е първото денонощие, а един първи период на създаването.

По повод горното, отварям тази тема, понеже мисля, че е важно да се знае

дали Бог за 6 дни е сътворил небето и земята

или примерно - за 6 епохи (или нещо такова), само алегорично (а не буквално) наречени "дни" от Бога в Бит.,1.

[ Редактирано 06.10.17 14:04 ]

Краят на епохата: Времева диаграма,    Съгласуваща хронологична таблица (актуализирани версии)

Най-отгоре
6 дни,   6 епохи,   дарвин,   еволюционист,   еволюция,   сътворение
Elesar

04.12.17 14:18 Цитирай
Гост
Ето отговора
Изход 20:11
защото в шест дни Господ направи небето и земята, морето и всичко що има в тях, а на седмия ден си почина; затова Господ благослови съботния ден и го освети.

Най-отгоре

Започване на нова тема

Отговор (без HTML оформление):

Към форум:     Най-отгоре

Публикуване на темата: rss 0.92 Публикуване на темата: rss 2.0 Публикуване на темата: RDF