Последни публикации

Форуми

Записки

Коментари

Наблюдател

Библиотека
Тематика

аушвиц   земно кълбо   каквото вържете на земята   конкубинки   някой   педофили   теокрация   тъмнина   човешки учения   швейцария  

виж всички тематики

Реплики

Владо   05.06.17 22:39
еурет, моля те коригирай заглавието на последната тема, изял съм една буква ("ЦъркВата...")

Владо   17.05.17 01:51
ок.

eureth   07.04.17 16:02
Владо, преместих изказването в темата, защото тук, в Реплики, няма удобства за дискусии, тук:
http://edinni.com/p/forum/forum_viewtopic.php?16864.post

eureth   31.03.17 22:03
Владо, добавих още малко инфо там. Надявам се да ти е от помощ.

Владо   04.03.17 23:03
Без да искам съм посочил неправилният форум. Написаното от мен е тук : http://edinni.com/p/forum/forum_viewtopic.php?16754

RSS Емисии
rss1.0
Към страница   <<      
Започване на нова тема
LION

13.05.12 15:53 Цитирай
Гост
Здравейте,пише ви един безименен.Сърцето ми плаче дори и за вас който го приемате и вярвате в онова което пише.Замислете се дали някога БОГ е влизал в разпри или дебати.ТОЙ кой е,и КОЙTO го е пратил.А на вас,който не вярвате мога само да кажа,човек сам избира съдбата си,така и с вас.

Най-отгоре

13.05.12 17:32 Цитирай
изказвания: 575
Лион, нещо не ти се разбира. Поясни се, какво искаш да кажеш?

Най-отгоре

Анонимен

27.12.12 17:58 Цитирай
Гост
Na tezi,koito huliat tozi veren Bojii 4ovek-Stefan Glav4ev,kazvam:pokaite se,za6toto hulite ne 4oveka,no Boga,4iito poslania iziaviava toi.Spomnete si,4e niakoga 4rez edin 4ovek Bog govore6e na celia si narod-Moisei,sa6to i 4rez Eremia i t.n.Az ot12god.4eta Proro4eskoto Slovo,koeto Bog dava 4rez tozi 4ovek i ne sam poludiala-slava Bogu-pri4inata 4ovek da poludee e obsebvane ot demoni i ot iarostno protivene sre6tu Bog.Savetvam vi,pokaite se i ne sipete pove4e huli protiv tozi otdaden v sluguvane na Boga 4ovek,za da ne si navle4ete totalnia Bojii gniav.

Най-отгоре

28.12.12 08:43 Цитирай
изказвания: 2045
Да, за тези, които хулят Божий човек, е добре да се покаят. Но тук никой не хули, камо ли Божий човек. Стефан Главчев е, който е добре да се покае, защото е лъжеучител и заблуждава хората, които го следват че преподава Божият път и че е пророк на Всевишният.

1. - учението му е лъжливо

2. - като следствие от 1. а и отделно разгледано - той не може да е говорител /пророк/ на Бога

" Тогава змеят страшно се разгневи на жената и тръгна да воюва с останалите й потомци – онези, които спазват заповедите на Бога и се държат за истината, която Исус разкри. Змеят застана на морския бряг.
!!! Откр-е на Йоан 12
" http://vminev.blog.bg/drugi/2011/02/22/pesenta-na-viatyra.691513

Най-отгоре

братолюбие

07.01.13 20:34 Цитирай
Гост
"А Господният слуга не бива да е крамолник, но трябва да бъде кротък към всичките, способен да поучава, търпелив с кротост да увещава противниците, та дано би им дал Бог покаяние, за да познаят истината и да изтрезнеят, като се избавят от примката на дявола, (от когото са уловени живи), за да вършат Божията воля." /2Тимотей 2:24:26/
"И тъй, възлюблени, като имаме тези обещания, да очистим себе си от всяка мръсота на плътта и на духа, и да вършим светостта със страх Божий. Приемете ни: никого не сме обидили, никого не сме развратили, не сме се полакомили от никого да припечелим." /2Коринтяни 7:1-2/
"На никого среброто или златото или дрехата не пожелах. И сами знаете че за моите потреби, и за потребите на онези които бяха с мене, тези мои ръце послужиха. Всякак ви показах че така трудещи се трябва да помагате на немощните, и да помните думите на Господа Исуса че той рече: По-блажено е да дава някой от колкото да взема." /Деяния 20:33-35/
Искам да попитам въпросната дама, която все пак ще е добре, ако ще пише, да пише на кирилица, дали като чете книгите на Главчев от 12 години, някога си е задавала въпроса, какво значат тези три цитата от Божието Слово и дали Стефан Главчев си задава въпроса - какво значат тези стихове от Божието Слово?

Най-отгоре

Анонимен

11.03.13 22:44 Цитирай
Гост
казано на кратко-много жалко братко,

Най-отгоре

Анонимен

11.03.13 22:54 Цитирай
Гост
жалко е, че вдъхновените куплети-на неплатените поети,вярно остри
са-изобличават,но с какво ни облекчават???

Най-отгоре

братолюбие

12.03.13 17:26 Цитирай
Гост
Слова в куплети наредени, безсмислени са и осакатени,
щом като от Духа са те лишени, на Господа Христа!
А човекът с Дух Господен, люби всеки и врага,
и домът му е отворен за вдовицата и странника.
Любовта Христова ще покаже, и на дело ще докаже (а не на книги),
че в сърцето му живее Пастиря, разпнат за греховете на света!
Че в сърцето му живее Пастиря, приютяващ овчиците в кошарата!
Че в сърцето му живее Пастиря, посещаващ затворените в тъмницата!
Че в сърцето му живее Пастиря, утешаващ скърбящите от злото на света!
Че в сърцето му живее Пастиря, любещ с Любовта на Ахая, която от лани бе приготвила жертва за своите братя!
А "неплатения поет" в отговор рече:
"Съжалявам, че нямам сърце на пастир, за да се грижа за Божието стадо
по начина, за който говориш,..."

Един човек не може да е пророк, ако няма сърце на Пастир!

Най-отгоре

Анонимен

10.10.15 14:40 Цитирай
Гост
Преди години се бях увлякла по неговите книги,дори си пишехме известно време.Един ден неговия помощник Стойчо,се изтърси пред вратата ми.Целта за посещението му подразбрах, че са парите.
Ако не му пращате десятък,ще имате подобно посещение.Иначе ще спре да ви праща книгите си.Чрез съновидение Бог ми показа,че кучето което се разхождаше у дома ръси само бълхи.Когато запитах своя съпруг/Исус/,ти нахрани ли го,той ми отговори,не.Така,че после се отървах от всичките му книги.Те бяха цял кашон,не бяха лични.Получаваше ги една също заблудена.Слава на Бога че навреме се осъзнах!

Най-отгоре

17.06.17 01:32 Цитирай
изказвания: 80
Да добавя нещо, което написа преди години една сестра,Виктория Дочева познавала Главчев:
1."През нощта повръща в знак, че има нужда да пише, "пророческият дух" го нуди.
2.Пуши.
3.Няма мярка с кафето
4.Дъни само светска музика вкъщи
5.Имаше две пророчества, за живеене във Варна и в Испания - и двете не се сбъднаха."

Най-отгоре

Започване на нова тема
Към страница   <<      

Отговор (без HTML оформление):

Към форум:     Най-отгоре

Публикуване на темата: rss 0.92 Публикуване на темата: rss 2.0 Публикуване на темата: RDF