Последни публикации

Форуми

Записки

Коментари

Наблюдател

Библиотека
Тематика

1 тим. 4.14   sopa   беден пред бог   беларус   божиите дарове   отказване от греха   пророк   сателити   светлината   титли  

виж всички тематики

Реплики

eureth   26.05.20 20:57
Трудна и противоречива тема, понеже не е лесно да се намери надеждна и достоверна информация.

Чакам времето, когато Бог ще седне на престола си за съд и ще извади на показ цялата истина за 2СВ, а и за всичко по тази греховна отиваща си земя.

Попаднах на следната връзка, където например оспорват това, което пропагандната машина на военните победители от 2СВ проповядва:

https://ww2truth.com/

Владо   11.05.20 01:34
ПП : филма на Ray има български субтитри! Трябва да се намерят в менюто!

Владо   10.05.20 23:30
еурет, с предишният пост тук броят “реплики” бе 666.

Владо   10.05.20 23:29
Един разтърсващ съвремието филм на евреина Ray Comfort. За съжаление без субтитри на български. https://youtu.be/7y2KsU_dhwI

eureth   21.03.20 02:10
готово е...

Към страница       >>  
Започване на нова тема

16.07.09 14:44 Цитирай
изказвания: 4607
тъй като ти писа доста, но откъслечни неща за перипетиите си по съдилищa с орг. на Бакалов,

ако имаш желание, би ли описал накратко целия проблем, че поне да разбера като цяло за какво точно става дума?

Как се стигна до това да те съдят? (Нали те се опитват да те осъдят?) Какво точно е станало?

И какво стана накрая?

[ Редактирано 16.07.09 14:47 ]

Краят на епохата: Времева диаграма,    Съгласувана хронологична таблица (актуализирани версии)

„...Но не е така, както че е пропаднало Божието слово. Защото не всички, които [по плът] са от Израел, са [Божият народ] Израел. Нито пък всички са деца [на Бога], само защото са [по плът] потомство на Авраам.
А [според както Бог декларира]: "по Исаак ще се нарича семето ти."
Т.е. не плътските деца са Божии деца, а само обещаните [от Бога] деца се считат за потомство [на Авраам, и съотв. - Божии деца]. ...“

/из п-мо до римл., 9/

Иначе, ако всички, които по плът са от Израел, бяха Божият народ Израел, то Божието слово би било пропаднало.
Вж: "Не е отпаднало Божието слово - до римл. 9:6

Най-отгоре
beliat papa,   арц,   георги бакалов,   делото с белият папа,   емил старейшински,   калоян курдоманов,   мафия,   прелом,   религиозна мафия,   цв. генчев

18.07.09 12:32 Цитирай
изказвания: 2090
Ха, Еурет,

готов ли си да четеш "Война и мир", брат?

Защото произведението, ако брата реши да опише всичко горе- долу е толкоз - и по обем съдържание и като вид ....

" Тогава змеят страшно се разгневи на жената и тръгна да воюва с останалите й потомци – онези, които спазват заповедите на Бога и се държат за истината, която Исус разкри. Змеят застана на морския бряг.
!!! Откр-е на Йоан 12
" http://vminev.blog.bg/drugi/2011/02/22/pesenta-na-viatyra.691513

Най-отгоре

18.07.09 13:56 Цитирай
Ами след като той писа толкова много, но откъслечни, неща за тези проблеми, ми стана интересно да разбера цялата "картина"". Е, надявам се, че ще е по-кратко от Война и мир

Краят на епохата: Времева диаграма,    Съгласувана хронологична таблица (актуализирани версии)

„...Но не е така, както че е пропаднало Божието слово. Защото не всички, които [по плът] са от Израел, са [Божият народ] Израел. Нито пък всички са деца [на Бога], само защото са [по плът] потомство на Авраам.
Т.е. не плътските деца са Божии деца, а само обещаните [от Бога] деца се считат за потомство [на Авраам, и съотв. - Божии деца]. ...“

/из п-мо до римл., 9/

Иначе, ако всички, които по плът са от Израел, бяха Божият народ Израел, то Божието слово би било пропаднало.

Най-отгоре

19.07.09 23:22 Цитирай
изказвания: 2090
Мда.. забравих, че при него е по-скоро "Папата отвръща на удара" или "Завръщането на джедаите", или "Последният самурай", защото ...всъщност няма "...и мир", за съжаление.

Това е положението - жалко , че покрай барута и облаците дим лесно се губи фокуса и смирението....

" Тогава змеят страшно се разгневи на жената и тръгна да воюва с останалите й потомци – онези, които спазват заповедите на Бога и се държат за истината, която Исус разкри. Змеят застана на морския бряг.
!!! Откр-е на Йоан 12
" http://vminev.blog.bg/drugi/2011/02/22/pesenta-na-viatyra.691513

Най-отгоре

27.07.09 10:35 Цитирай
изказвания: 372
какво по точно искаш да напиша още от самото ми начало ли в прелом докато съм бил там какво е било или само прословутото дело ?

Най-отгоре

27.07.09 11:49 Цитирай
Ами за това дело... Как се стигна то това? Кой на кого е направил нещо лошо? Кой кого съди пред властите, и за какво точно? Приключи ли вече всичко или нещата продължават?

[ Редактирано 27.07.09 15:22 ]

/из п-мо до римл., 9/

Най-отгоре

Анонимен

28.07.09 18:10 Цитирай
Гост
Еурет, какво ще се промени в отношенията ти с Бог, ако удовлетвориш апетита на любопитството ти? Ако се интересуваш, защо да е публично? И без това вече е фраш от християнски дела, недоразумения, и т.н. Искам да се обърна към Папата/ белият/:

Не те познавам, но определено това което се е случило, засяга твоето лично взаимоотношение с когото и да е било. Много бих искал да се помолиш и търсиш отговор от Бога, дали Исус ще бъде издигнат и прославен?

И понеже някои от участниците винаги търсят "подводни камани", Ще кажа че лично аз нямам проблем с оповестяването на нещо вече известно на мен. Но според мен въпроса е ТИ какво получаваш от една евентуална такава информация?
Дерек

Най-отгоре

Анонимен

28.07.09 18:20 Цитирай
Гост
Не познаваш Белия Папа, но може би познаваш онези, чиито дела той може да изнесе наяве? Да не би да си близък с тях?.

Най-отгоре

28.07.09 19:30 Цитирай
Дерек, Белиатпапа вече писа толкова много за тези неща, че в случая на практика не става дума за някаква качествено нова информация, а по-скоро да обобщи това, за което той вече така или иначе писа доста в темата за организацията на т.нар. "обединяващ апостол-пастор (или нещо такова)".

[ Редактирано 28.07.09 19:31 ]

/из п-мо до римл., 9/

Най-отгоре

03.08.09 12:08 Цитирай
изказвания: 372
бакалож и негожите хора искат да са пражи жинаги и до тожа дело се стигна заради лидерите на прелом които искаха да се докайат колко са загрийени за ниакои хора и колко много им пука но за тяхните не се интересуват толкова много или каква точно е истината направиха така че ме дуржаха няколко пъти при тях в офиса и ми казаха че няма да ме пуснат от офиса докато не напиша че аз съм заплашвал петя не знам защо го направиха след като им показах есемеси че петя мене мее заплашвала че ще ме убие още го пазя есемеса,макар и да лъжеше в полицията на няколко пъти петя в съда си призна че тя мене мее заплашвала че ще ме убие но въпреки всичко съда не прекрати веднага делото а го прекрати чак сега на 4 юни като искаше да ме глоби 200 лева и аз ги обжалвах и още нее излезнало решението дали ще ми простят глобата.явно искаха да осъдят някои човек за да могат да държат другите в страх и подчинение но Бог ме защити.
макар и да имам пълно основание да я осъдя петя няма дая съдя простил съм и макар че досега можех да съм си направилм последната операция на окото която в България няколко доктора отказаха да мия направят.
дори бакалов преди може би месец е писал на шефа ми на имеила му да ме уволни защото съм свидетелствал срещу прелом в комисията за защита от дискриминация (те само са си виновни че не можаха нито един свестен въпрос да ми зададат)

Най-отгоре

Започване на нова тема
Към страница       >>  

Отговор (без HTML оформление):

Към форум:     Най-отгоре

Публикуване на темата: rss 0.92 Публикуване на темата: rss 2.0 Публикуване на темата: RDF